Wielkie zakończenie lata z Funduszami Europejskimi w Ostrowie Warckim

Data publikacji: 16.08.2021 r.

BLOG NAGLOWEK 16 08 piknik
Wielkie zakończenie lata z Funduszami Europejskimi w Ostrowie Warckim

 

W niedzielę 29 sierpnia w Ostrowie Warckim na terenie Portu Jachtowego Jeziorsko zakończony zostanie cykl pikników „Lato z Funduszami Europejskimi”. Dodajmy, że zostanie zakończony z wielką pompą, bowiem piknik będzie częścią większej – dwudniowej imprezy – zatytułowanej „Zakończenie Wakacji z Województwem Łódzkim”.   


Na gości pikniku w Ostrowie Warckim czeka prawdziwa moc atrakcji. Wśród nich znajdą się oczywiście stałe punkty „Lata z Funduszami Europejskimi”: występy artystyczne, konkursy z nagrodami, pyszne (i bezpłatne!) jedzenie od Kół Gospodyń Wiejskich oraz strefa zabaw specjalnie dla dzieci. A to wcale nie wszystko! W niedzielę, w ramach „Zakończenia Wakacji z Województwem Łódzkim”, wszyscy chętni uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w zawodach sportowych o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Zawody odbędą się w kilku dyscyplinach – żeglarstwie, siatkówce plażowej oraz w biegu z przeszkodami na torze typu Ninja Warrior.


We wstępie wspomnieliśmy, że „Zakończenie Wakacji z Województwem Łódzkim” rozpocznie się dzień wcześniej – w sobotę 28 sierpnia. I jak przystało na lokalizację wydarzenia, rozpocznie się w prawdziwie portowym stylu – od koncertów zespołów szantowych Meltrad, Cztery Refy i Mechanicy Szanty.


Dobra zabawa uczestników „Lata z Funduszami Europejskimi” jest oczywiście ważnym celem organizatorów cyklu, choć należy określić ją jako wspaniały skutek uboczny głównego priorytetu imprezy. A ten stanowi chęć zaprezentowania mieszkańcom województwa łódzkiego projektów zrealizowanych przy użyciu Funduszy Europejskich. Na tym jednak nie kończą się pożyteczne efekty cyklu! Na gości każdego z dotychczasowych pikników czekał szczepionkobus, w którym można było się zaszczepić. W Ostrowie Warckim nie będzie oczywiście inaczej.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
 
Top