Lato z Funduszami Europejskimi trwa

Data publikacji: 21.07.2021 r.

BLOG NAGLOWEK 21 07
Lato z Funduszami Europejskimi trwa!

 

Przed nami kolejne pikniki w ramach cyklu „Lato z Funduszami Europejskimi”. W piątek       23-ego lipca będziemy bawić się w Twardej w powiecie tomaszowskim, zaś w sierpniu odbędzie się aż 6 spotkań cyklu.

 

„Lato z Funduszami Europejskimi” to seria rodzinnych wakacyjnych pikników, której głównym celem jest zaprezentowanie mieszkańcom województwa łódzkiego projektów zrealizowanych przy użyciu Funduszy Europejskich. Na uczestników każdej pojedynczej imprezy czekają fantastyczne atrakcje, między innymi koncerty, konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych szaleństwa w specjalnie przygotowanych parkach zabaw. Ponadto odwiedzający mogą skosztować pysznego jedzenia przygotowanego przez lokalne koła gospodyń wiejskich.

„Lato z Funduszami Europejskimi” to nie tylko doskonała zabawa, ale również i poważniejsze zagadnienia. Uczestnicy pikników będą mogli skorzystać w miejscach ich odbywania ze stref informacji o unijnych dotacjach, a także zaszczepić się przeciwko COVID-19 w Mobilnym Punkcie Szczepień.

Najbliższy piknik odbędzie się w piątek 23-ego lipca w Twardej w gminie Tomaszów Mazowiecki. Potem organizatorzy „Lata z Funduszami Europejskimi” dostaną niemal 2 tygodnie wytchnienia, by od 5-ego sierpnia ponownie ruszyć pełną parą. Właśnie wtedy odbędzie się piknik w Strzelcach Wielkich, tydzień później – kolejno 12-ego i 13-ego sierpnia – będziemy w Wieluniu i Miedniewicach w gminie Skierniewice , a następne pikniki odbędą się 22-ego sierpnia w Rogowie, 27-ego w Świnicach Warckich i 29-ego w Ostrowie Warckim.

Udział w każdej imprezie serii jest całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
 
Top