Oferta Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

Data publikacji: 17.05.2021 r.

BLOG NAGLOWEK 14 05 2021 semianria v2

Oferta Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

 

Mimo trudnej sytuacji spowodowanej trwającą pandemią COVID-19, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego aktywnie wspiera przedsiębiorców. Na jakie formy wsparcia mogą liczyć firmy? Co do tej pory zostało im zaoferowane przez UMWŁ? Tego dowiecie się dzięki lekturze naszego tekstu.

 

WEBINARIUM „SZKOLENIA SZANSĄ NA ROZWÓJ - FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW MIKRO, MAŁYCH, ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTW”

25 i 31 maja, a także 9 czerwca oraz 17 czerwca – w tych dniach odbędzie się webinarium pod nazwą „Szkolenia szansą na rozwój - Fundusze Europejskie na szkolenia dla pracowników mikro, małych, średnich przedsiębiorstw”. Organizatorem pierwszego z majowych szkoleń jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie, drugiego Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi, zaś webinaria czerwcowe zorganizują po kolei lokalne PIFE w Łowiczu i Sieradzu.

Uczestnicy webinariów dowiedzą się między innymi jak wyglądają zasady dofinansowań i pożyczek oraz w jaki w sposób skorzystać można tych form pomocy. W trakcie webinarium odbędzie się oczywiście panel, w trakcie którego uczestnicy będą mogli zadawać swoje pytania ekspertom. Szczegóły tutaj.

DOTYCHCZASOWE WEBINARIA

Webinarium opisane powyżej jest kolejnym w tym roku zdalnym szkoleniem organizowanym przez PIFE. Dotychczas w 2021 roku odbyło się 9 zdalnych szkoleń. Dotyczyły one szerokiego zakresu zagadnień, między innymi rozliczenia projektów realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwiększenia miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, czy też możliwości związanych ze skorzystaniem z dofinansowań pochodzących z Funduszy Europejskich. Szczegółowe informacje na temat szkoleń – tych, które odbyły się zarówno w tym roku, jak w i latach ubiegłych – znajdziecie tutaj.

SPOTKANIA INFORMACYJNE

Choć trwa mocno wpływająca na wszelkie plany pandemia koronawirusa, UMWŁ nawet w jej trakcie organizuje spotkania informacyjne na temat oferowanych przez siebie usług oraz ogłaszanych konkursów. W marcu odbyły się dwa spotkania informacyjne dotyczące konkursów. Stawką pierwszego z konkursów było dofinansowanie projektów z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zaś w drugim z konkursów można było zyskać dotację na projekty z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej.

OFERTA CENTRUM OBSŁUGI PRZEDSIĘBIORCÓW

Kolejną z dynamicznie działających instytucji jest Centrum Obsługi Przedsiębiorców. COP w czasach pandemii zaprasza na spotkania w ramach projektu „COPmeetings” – są to indywidualne wideokonsultacje, telespotkania, spotkania online oraz specjalistyczne porady na czacie związane z ogłaszanymi przez Centrum Obsługi Przedsiębiorcy konkursami o uzyskanie dotacji. Szczegóły na temat „COPmeetings” znajdziecie tutaj.

Informacje dotyczące kolejnych wydarzeń dedykowanych przedsiębiorcom na bieżąco będą się ukazywać się na stronie rpo.lodzkie.pl oraz w profilu facebookowym Zmieniamy Łódzkie.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top