Zgłoś firmę do nagrody!

Data publikacji: 16.04.2021 r.

16042021
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i podziękowanie dla podmiotów,...

...które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego, realizujących innowacyjne projekty, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, cieszących się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą oraz przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego.

Europejskie Forum Gospodarcze

Już po raz czternasty odbędzie się Europejskie Forum Gospodarcze - wydarzenie organizowane przez Województwo Łódzkie, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w naszym kraju. Forum to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń dla przedsiębiorców, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i władz rządowych. Uczestnicy dyskutują nad perspektywami dla regionu, rozwojem gospodarczym kraju oraz możliwościami współpracy międzynarodowej. Tegoroczna edycja Forum odbędzie się w dniach od 27 do 29 października.

Nagradzamy najlepsze przedsiębiorstwa!

Podczas tegorocznej edycji Forum zostaną przyznane Nagrody Gospodarcze Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS” w pięciu kategoriach:

  1. Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności.
  2. Debiut Roku.
  3. Lider Innowacji.
  4. Eksportowy Produkt Roku.
  5. Projekt przyszłości

Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagrodzone zostały podmioty, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy województwa łódzkiego.

Jak zgłosić firmę do udziału w konkursie?

Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.biznesnaplus.lodzkie.pl.

Na Wasze propozycje czekamy do 30 czerwca 2021 roku. Laureatów poznamy 28 października podczas XIV Europejskiego Forum Gospodarczego.

Aktualnych informacji szukajcie na stronie i na Facebook’u Zmieniamy Łódzkie!

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top