Przedsiębiorco, weź udział w Business Mixerze!

Data publikacji: 16.10.2020 r.

grafika z bloga z dnia 16 października 2020 roku
Przedsiębiorco, weź udział w Business Mixerze!

Już po raz siódmy Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – Beneficjent Programu Regionalnego dla województwa łódzkiego, organizuje Business Mixer. W tym roku wydarzenie odbędzie się online w dniu 27 października br. Za pośrednictwem platformy networkingowej spotkają się przedsiębiorcy z całej Polski, startupy i przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu.

 

POKAŻ SWÓJ BIZNES I SWOJE SUKCESY!

Zasady rynku są proste: jeśli świat nie wie, że istniejesz to Twoi potencjalni kontrahenci też tego nie wiedzą. Business Mixer to nowoczesna forma promocji i nawiązywania kontaktów biznesowych, z której warto skorzystać.

 

NA CZYM POLEGA BUSINESS MIXER?

Business Mixer to odbywanie serii spotkań z firmami przy wirtualnych stołach. Miejsca w poszczególnych rundach zostaną wskazane przez Organizatora. Każdy reprezentant przedsiębiorstwa ma 3 minuty na prezentację swojej firmy. Po zakończonej rundzie, uczestnicy przesiadają się do kolejnego stolika zgodnie ze wskazaniem na identyfikatorach. Dzięki temu rozwiązaniu w krótkim czasie możesz nawiązać nowe i trwałe relacje biznesowe.

 

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZGŁOSIĆ SIE NA WYDARZENIE?

Wystarczy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc liczy się kolejność zgłoszeń. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna będzie przyjmowała zgłoszenia do dnia 22 października br., a do 24 października ŁSSE wyśle potwierdzenie uczestnictwa oraz szczegóły organizacyjne.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Śledź naszą stronę internetową.

 

Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi.

 

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 

 
Top