Dziękujemy za udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich!

Data publikacji: 02.10.2020 r.

zdjęcie z bloga z dnia 02.10.2020 roku
Dziękujemy za udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich!

Ostatni weekend września był pełen emocji! Koncerty, konkursy, nagrody, to tylko część atrakcji, która czekała na uczestników wydarzenia. Co więcej, pierwszy raz w historii DOFE, bawiliśmy się online, co pozwoliło na udział w wydarzeniu także domatorów.

 

WARSZTATY Z ŁÓDZKIEGO

Dotyczyły m.in. zdrowej diety i programu „odWAŻYMY Łódzkie”, który pomaga w walce z nadwagą i otyłością. Dla lubiących eksperymentować z koktajlami, najbardziej wartościowy był warsztat poprowadzony w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej, gdzie młodzi barmani pokazują jak profesjonalnie przygotowywać orzeźwiające trunki – oczywiście bezalkoholowe. A dla wielbicieli tradycyjnej, domowej kuchni – gotowanie z KGW Jeziorsko i KGW Janisławice.

Jak stworzyć ogród w szkle we własnym domu i jak dobierać dodatki do stylizacji, to kolejne odsłony warsztatów. Atrakcje turystyczne Łódzkiego oraz innowacyjny projekt Politechniki Łódzkiej to również propozycje, które cały czas dostępne są na YouTube na kanale Zmieniamy Łódzkie. Co warto podkreślić, wszystkie warsztaty zostały przeprowadzone przez beneficjentów Funduszy Europejskich.

 

KONCERTY

W ramach DOFE wysłuchaliśmy koncertu rapera O.S.T.R., który występował wśród kameralnej publiczności Łódzkiego Domu Kultury oraz fanów uczestniczących w koncercie online. Niedziela to występy Marcina Maciejczaka – zwycięzcy The Voice Kids oraz Queen Symfonicznie. Jeśli macie ochotę ponownie posłuchać nieśmiertelnej muzyki zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna, to zapraszamy już w niedzielę (4 września) na retransmisję w programie TVP 3 o godz. 19.

 

 

NAGRODY

A po DOFE trwa rozdawanie nagród za konkursy! Większość szczęśliwców już otrzymało swoje ekspresy do kawy, rowery, tablety, smartbandy, drony i inne atrakcyjne nagrody.
Zachęcamy do śledzenia profilu Zmieniamy Łódzkie na Facebooku, gdzie konkursy odbywają się nie tylko podczas DOFE, ale przez cały rok.

 

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? Śledź naszą stronę internetową.

 

Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi.

 

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 

 
Top