Pokaż swój innowacyjny projekt i wygraj REGIOSTARS!

Data publikacji: 13.03.2020 r.

Część załączonej wiadomościPokaż swój innowacyjny projekt
i wygraj REGIOSTARS!

 

Komisja Europejska docenia tych, którzy korzystając z unijnych dotacji, realizują swoje projekty na naprawdę wysokim poziomie i wcielają w życie nowe pomysły na rozwój regionalny. Dowodem tego są przyznawane rokrocznie nagrody REGIOSTARS. Właśnie trwa nabór do kolejnej edycji konkursu. Sprawdź, dlaczego warto wziąć w nim udział.

Zostań gwiazdą wśród beneficjentów

Nagrody REGIOSTARS są przyznawane w pięciu kategoriach: inteligentny, trwały, sprzyjający włączeniu społecznemu wzrost gospodarczy, rozwój obszarów miejskich oraz temat roku. Zgłoszone projekty są oceniane przez jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele głównych środowisk akademickich. Tegoroczna edycja konkursu jest poświęcona kluczowym obszarom dla przyszłości unijnej polityki regionalnej. Są nimi:
•    Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy,
•    Gospodarka o obiegu zamkniętym dla ekologicznej Europy,
•    Umiejętności i edukacja na rzecz cyfrowej Europy,
•    Zaangażowanie obywateli na rzecz europejskich miast opartych na zasadzie spójności,
•    Wzmocnienie pozycji młodzieży na rzecz współpracy ponad granicami – 30 lat INTERREG.
Komisja daje też głos wszystkim obywatelom Unii Europejskiej – każdy z nas może zagłosować na wybrany projekt za pośrednictwem Internetu. W ten sposób zostanie wyłoniony zdobywca nagrody publiczności.
 

 

Jak zgłosić projekt do REGIOSTARS?

W Poradniku dla uczestników znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zgłoszenia. Zawarto w nim szczegółowy opis tegorocznych kategorii, kryteria kwalifikacji, przewodnik po etapach konkursu, zasady przyznawania nagród, a także cenne wskazówki, dzięki którym to właśnie Ty możesz wygrać. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 maja 2020 r. za pośrednictwem platformy internetowej.

 

Dlaczego warto?

Projekty, które pozytywnie przejdą przez nabór, zajmą czołowe miejsce w unijnych działaniach promocyjnych. Wszystko po to, aby mogły się stać inspiracją dla pozostałych regionów i beneficjentów z całej Europy. Oznacza to, że jeśli Twój projekt znajdzie się w gronie zakwalifikowanych, usłyszy o nim cała Unia Europejska. Czy można wymarzyć sobie lepszą promocję? Chyba nie! Uroczysta ceremonia wręczenia nagród REGIOSTARS odbędzie się w październiku 2020 r. w  Brukseli.
 

 

 
Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top