„Łódzkie na plus” w Filharmonii Łódzkiej – zaproszenie na seminarium

Data publikacji: 28.11.2019 r.

Część załączonej wiadomości„Łódzkie na plus” w Filharmonii Łódzkiej
– zaproszenie na seminarium

 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza na ostatnie w tym roku seminarium z cyklu „Łódzkie na plus z Funduszami Europejskimi”. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia, w godz. 9:30-14:00, w Filharmonii Łódzkiej przy ul. Narutowicza 20/22 w Łodzi.  Sprawdź, dlaczego warto przyjść i zarejestruj się już dziś!

Koniec roku to nie koniec przygody z Funduszami

Koniec roku to dla wielu czas podsumowań tego, co udało się osiągnąć w ostatnich dwunastu miesiącach. Inni wolą wykorzystać ten moment na planowanie kolejnych zadań i podejmowanie nowych wyzwań. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego postanowił zrobić jedno i drugie, i to z udziałem mieszkańców oraz beneficjentów Funduszy Europejskich z naszego regionu. Podczas seminarium w Filharmonii wspólnie podsumujemy perspektywę finansową UE 2014-2020 i dowiemy się, jak wygląda przygotowanie do nowego okresu programowania. Ponadto przedstawiciel Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi opowie, jak pozyskać pieniądze z Programu Regionalnego Województwa Łódzkiego na badania i rozwój. COP został powołany do istnienia przez UMWŁ. Centrum już od dziesięciu lat pośredniczy w pozyskiwaniu przez firmy unijnych dotacji z I osi „Badania, rozwój i komercjalizacja wiedzy” oraz II osi „Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka” RPO WŁ. Głównym celem COP jest pomoc w uzyskaniu i jak najlepszym wykorzystaniu dofinansowań przeznaczonych na rozwój gospodarki w Łódzkiem.

 

Będzie merytorycznie i… muzycznie

Na dobry początek, ambasadorka naszej kampanii, Agnieszka Więdłocha opowie o tym, jak Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi. Dla tych, którzy lubią poznawać dobre praktyki, UMWŁ przygotuje stoiska dotychczasowych beneficjentów FE. O ich doświadczeniach posłuchacie podczas panelu dyskusyjnego, w którym udział wezmą również naukowcy. W trakcie seminarium będziecie też mogli skorzystać z bezpłatnych porad dotyczących pozyskiwania dofinansowań. Konsultanci będą dostępni zarówno dla przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki, JST, jak i osób fizycznych. Spotkanie zakończy świąteczny koncert chóru kameralnego i poczęstunek pełen regionalnych przysmaków.

Wstęp na seminarium jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować. Wypełnijcie formularz już dziś!
Nie czekajcie – liczba miejsc jest ograniczona.

 

 
Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top