Dotacje na śniadanie dla głodnych sukcesu

Data publikacji: 22.11.2019 r.

Część załączonej wiadomościDotacje na śniadanie dla głodnych sukcesu

 

Każdy wie, że dobry dzień zaczyna się od dobrego śniadania. Jeśli zatem chcesz pomyślnie zacząć nowy etap dla Twojego biznesu, zacznij go od śniadania z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi. Spotkania odbywają od 7 listopada do 12 grudnia na terenie całego województwa łódzkiego. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z zaproszenia COP-u.

Dobre śniadanie na lepszy start

COP działa z ramienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i od ponad 10 lat wspiera przedsiębiorców, którzy postanowili prowadzić swój biznes w naszym regionie. Centrum pomaga im zdobyć wiedzę umożliwiającą rozwój firmy i wyjaśnia, jak uzyskać dofinansowania z unijnych programów. Pracujący tam specjaliści nie tylko czekają na Ciebie w Punktach Konsultacyjnych, ale wyruszyli też w teren. W ramach cyklu pn. „Śniadanie z dotacją” odbędzie się łącznie siedem spotkań. Każde jest okazją do rozmowy z konsultantami, którzy opowiedzą m.in. o aktualnych naborach wniosków w ramach projektów, nad którymi czuwa COP. Nie zabraknie też informacji o przyszłych konkursach na dotacje, ofercie szkoleniowej i innych formach pomocy.

 

 

Spotkanie przy porannej kawie

Trzy pierwsze śniadania odbyły się w Uniejowie, Kutnie i Zduńskiej Woli. Kolejne zaplanowano w następujących terminach:
•    26 listopada – Sieradz (powiat sieradzki) - Hotel Wróblewscy ***
•    3 grudnia – Nieborów (powiat łowicki) – Hotel Rozdroże Nieborów ***
•    10 grudnia – Łęczyca (powiat łęczycki) – Hotel Chrobry ***
•    12 grudnia – Pajęczno (pow. pajęczański) – Restauracja Ratuszowa
Spotkania odbywają się w godzinach od 9:00 do 11:00.
Udział jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszego zgłoszenia się. Jak to zrobić? Wystarczy przysłać maila na adres: dotacjenasniadanie@cop.lodzkie.pl. Podaj w nim datę i miejsce spotkania oraz swoje dane: imię i nazwisko, nazwę firmy, numer telefonu do kontaktu. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń. Do osób, które zakwalifikują się na spotkanie, zostanie wysłane potwierdzenie uczestnictwa.

 

 

Przypominamy: trwa Akcja Konsultacja

Jeśli chcesz zdobyć unijne dotacje na projekty z zakresu „badania i rozwój” (B+R) – mamy dla Ciebie dobrą informację! W Centrum Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Moniuszki 7/9 w Łodzi trwa projekt Akcja Konsultacja. Korzystając z niego, możesz sprawdzić, czy Twoje pomysły wpisują się w założenia konkursów B+R. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie www.zgloszenia.cop.lodzkie.pl. COP zaprosił do współpracy ekspertów, którzy udzielają fachowych odpowiedzi na pytania związane z uzyskaniem dofinansowań na prace badawczo-rozwojowe w Łódzkiem. Konsultacje, w których może wziąć udział nawet trzech przedstawicieli firmy, potrwają do końca grudnia lub wyczerpania puli środków. Nie zwlekaj!

 

 
 
 
Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top