Fundusze po prostu - odcinek 18

Data publikacji: 30.10.2019 r.

Część załączonej wiadomościFundusze po prostu - odcinek 18

Zapraszamy na kolejny, 18 już odcinek cyklu Fundusze po prostu. Nasza niezastąpiona prowadząca Michalina tym razem opowie o naborze dotyczącym edukacji ogólnej, czyli o dotacjach, które można otrzymać na budowę, przebudowę, modernizację, czy kupno specjalistycznego sprzętu niezbędnego w placówkach posiadających ofertę edukacyjną. Zachęcamy do oglądania!

Trudno przekonać młodych ludzi, że szkoła jest super, mając na uwadze sprawdziany, kartkówki, a na dodatek spędzanie kilku godzin dziennie na niewygodnych krzesłach, przy starych ławkach. Nauka i formy sprawdzania wiedzy są niezbędne, jednak otoczenie można unowocześnić. Możecie stwierdzić, że wcześniejsze pokolenia nie miały łatwiej, ale może w końcu trzeba to zmienić? Przy pomocy dotacji z Funduszy Europejskich to staje się możliwe! W ramach naboru, o którym mowa w odcinku 18 możecie otrzymać pieniądze nie tylko na modernizację budynku, ale także sprzęt komputerowy i  nowoczesne oprogramowanie, które wpłynie pozytywnie na jakość kształcenia młodzieży.
Podejdźcie do napisania wniosku o dofinansowanie jak do wypełnienia testu i sprawdźcie go dokładnie – wtedy Wasze szanse na otrzymanie dotacji znacząco wzrosną, a Wy będziecie mogli działać. Nabór rozpoczyna się 4 listopada, wnioski w ramach poddziałania VII.4.3 Edukacja ogólna mogą składać osoby prawne i fizyczne będące organami prowadzącymi szkoły i placówki. Termin składania dokumentów mija 15 listopada. Jeśli chcecie poznać budżet przeznaczony na dofinansowanie lub dowiedzieć się, kto i na jakie działania może złożyć wniosek – posłuchajcie Michaliny!

 

Materiał możecie obejrzeć tutaj:
 
 
 

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
Top