Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rzuca wyzwanie!

Część załączonej wiadomościUrząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rzuca wyzwanie!


Do zimy i świątecznych zbiórek jeszcze daleko, jednak już dziś zachęcamy Was do wsparcia schronisk w Łódzkiem! Adopcja jest tylko jedną z form pomocy, przygarnięcie psa czy kota wymaga bardzo przemyślanej decyzji. Dlatego wsparcie, o którym piszemy, jest prostsze! Wystarczy podarować jednemu z łódzkich schronisk karmę, najlepiej z długim terminem przydatności.
Podejmiecie wyzwanie?

Pupile w potrzebie

Mówi się, że zwierzęta są najlepszym przyjacielem człowieka, jednak nie wszyscy są gotowi na poświęcenie w imię przyjaźni. Psy, czy inne zwierzęta często podarowane jako bezmyślny prezent dla dziecka, szybko mu się nudzą. W rezultacie pozostają bez opieki, a w najgorszym wypadku zostają porzucone. Podobny scenariusz rozgrywa się przed sezonem wakacyjnym i majówkowym. Na ulicę, a następnie do schronisk trafia wtedy wiele psów, których nie uwzględniono w planach rodzinnego wypoczynku. Spokój, opiekę, troskę i pełną miskę dostają dopiero w schroniskach.
Chociaż serca właścicieli placówek i wolontariuszy są ogromne, liczba bezdomnych zwierząt, co za tym idzie —wydatki wciąż rosną.

 

Gdzie i kiedy można pomóc?

Urząd Marszałkowski wyszedł z inicjatywą, a zarazem wyzwaniem #KarmaWracaChallenge i zaprasza do udziału pozostałe województwa! Przez cały październik możecie przynosić karmę dla psów do budynku APLAN MEDIA, na ulicę Wróblewskiego 18, lokal 707, w Łodzi. Pamiętajcie, nawet niewielkie opakowanie jest cenne! Każda pomoc się liczy, a #KarmaWraca.

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
Top