Łódzkie fotografuje – weź udział w konkursie!

Data publikacji: 25.09.2019 r.

Część załączonej wiadomościŁódzkie fotografuje – weź udział w konkursie!

Razem z Funduszami Europejskimi zmieniamy Łódzkie. Dumni z osiągniętych już efektów zapraszamy Was do udziału w konkursie, który potrwa do 30.09.2019 r. Zwycięzcy otrzymają bilety do Term Uniejów. Jak je zdobyć? Tutaj dowiecie się wszystkiego!

Zobacz, jak zmieniamy Łódzkie dla Ciebie!

Dzięki projektom dofinansowanym ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego nasza mała ojczyzna rozwija się wyjątkowo dynamicznie. Postęp można zaobserwować w każdym obszarze: od turystyki, przez edukację, transport aż po gospodarkę i sprawy społeczne. Aby uczcić dotychczasowe sukcesy, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, poprzez który chcemy zachęcić Was do wspólnego odkrywania odmienionego Łódzkiego. Jak to zrobić? Już wyjaśniamy!

 

Łódzkie fotografuje jak ewoluuje

Udział w konkursie „Łódzkie fotografuje” może wziąć każdy pełnoletni użytkownik portalu Facebook. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym zamieści jedno autorskie zdjęcie obiektu, który znajduje się w województwie łódzkim i uzyskał dofinansowanie w ramach RPO WŁ. Fotografia musi być podpisana – aby każdy wiedział, co przedstawia. Co oznacza, że zdjęcie ma być autorskie? Chodzi o to, aby korzystać jedynie z fotografii, które sami wykonaliśmy. Gdzie znajdziecie post konkursowy? Na naszym fanpage’u Zmieniamy Łódzkie – dokładnie tutaj! Pamiętajcie, aby dobrze zastanowić się, które miejsce chcecie pokazać, bo każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Jeśli szukacie inspiracji, skorzystajcie z mapy dotacji.

 

Bilety na Termy Uniejów czekają!

W konkursie, który zakończy się 30.09.2019 r., zostanie wybranych trzech zwycięzców. Na każdego z nich czeka wspaniała nagroda związana z jednym z dofinansowywanych przez FE obiektów, czyli z Termami Uniejów. Laureaci otrzymają pojedyncze bilety jednorazowego wstępu do kąpieliska „Termy Uniejów”, który umożliwi im trzy godziny świetnej zabawy i dostęp do strefy saun. Wejściówkę będzie można wykorzystać do 31 października br. Wiadomość o przyznaniu nagrody pojawi się w tym samym poście konkursowym, na profilu Zmieniamy Łódzkie, w dniu 1 października 2019 r.


Zapraszamy do udziału w konkursie – Wasze nazwisko też może pojawić się na liście zwycięzców!
Wszystkie szczegóły dotyczące zasad udziału znajdziecie w Regulaminie – aby się z nim zapoznać, wystarczy kliknąć tutaj!

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
Top