Podróż życia z Road Trip Project 2019

Data publikacji: 18.07.2019 r.

Część załączonej wiadomościPodróż życia z Road Trip Project 2019

Masz od 18 do 30 lat i marzysz o fascynującej podróży, z której będziesz zdawać relacje w social mediach? Lubisz pisać, robić zdjęcia lub nagrywać wideo? Chcesz na własne oczy zobaczyć, jak dzięki Funduszom Europejskim zmieniają się europejskie kraje
i dzielić się tym z innymi? Jeśli odpowiedź na większość pytań brzmi "TAK" - koniecznie zgłoś się do Road Trip Project 2019! Co to takiego? Już wyjaśniamy!

 

MINI-VANEM PRZEZ EUROPĘ

Projekt Road Trip to nietypowe doświadczenie podróżnicze, w którym udział wezmą dwa czteroosobowe zespoły. W każdym z nich znajdzie się realizator wideo, copywriter, fotograf i prezenter.  Przez pięć tygodni będą oni wspólnie podróżować mini-vanem i dokumentować wszystkie swoje przygody. W drodze spotkają się z lokalnymi influencerami, którzy wprowadzą ich w kulturę regionu, spotkają się z ważnymi osobistościami, wezmą udział w wolontariatach i miejscowych atrakcjach. Informacje o najważniejszych wydarzeniach zostaną przez nich zamieszczone na stronie internetowej projektu i w mediach społecznościowych. Każda drużyna będzie podróżować po określonej trasie: Trasa A – z Irlandii na Cypr i Trasa B – z Finlandii na Wyspy Kanaryjskie. Ich podróż obejmie około 20 krajów europejskich. Poprzedzi ją tygodniowe przygotowanie do wyjazdu w Brukseli. W tym czasie młodzi podróżnicy będą mogli wybrać niektóre z czekających ich wyzwań.

 

 

nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Wszyscy zainteresowani przeżyciem przygody w ramach Road Trip Project mają jeszcze szansę znaleźć się wśród ósemki szczęśliwców! Zgłoszenia są przyjmowane do 24 lipca 2019 r. na stronie http://apply.roadtriproject.eu/register. Jakie są podstawowe warunki udziału w konkursie?

Wiek między 18 a 30 lat;
przygotowanie zdjęcia, wideo, tekstu;
dobra znajomość języka angielskiego;
korzystanie z różnych kanałów social media (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube).
 
Już teraz można wybierać swoich faworytów spośród kandydatów zgłaszających się z całej Europy.  Aby oddać głos należy zarejestrować się przez stronę: https://apply.roadtriproject.eu/vote (zgodnie z regulaminie można wskazać wielu kandydatów, ale tylko jeden raz można oddać głos na daną osobę). Głosowanie trwa do 28 lipca 2019 r. Po ostatecznej weryfikacji zgłoszeń, Jury zaprosi na weekend do Brukseli (10-11 sierpnia) szesnastu finalistów. Wówczas zostaną wyłonione dwa zwycięskie zespoły.
Inicjatorem Road Trip Project jest Komisja Europejska. Głównym celem projektu jest przybliżenie pozytywnych zmian w krajach, które weszły do Unii Europejskiej i promocja walorów turystycznych naszego kontynentu. Zapraszamy do udziału w zabawie!
 

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
 
 
 
 
 
Top