Ostatni dzwonek, by zdobyć tablet lub aparat!

Data publikacji: 12.04.2019 r.

blog oko ok jest

Ostatni dzwonek, by zdobyć tablet lub aparat!

Już 14 kwietnia mija termin zgłoszeń w konkursie "MAM OKO NA PROJEKT". Weekend przed nami, więc idealnie się składa, by wykorzystać ten czas na zrobienie zdjęcia lub filmu i sięgnąć po rewelacyjne nagrody! Poniżej w 3 krokach przypominamy jak to zrobić.

zainspiruj się!

Zajrzyj do galerii nagrodzonych osób z poprzedniej edycji konkursu. Laureaci dostrzegli uroki m.in. Parku Miejskiego w Skierniewicach, a także Poddębickiego Centrum Zdrowia. Fundusze Europejskie zmieniają nasz region na każdym kroku. Nasze otoczenie pięknieje dzięki rewitalizacji zabytków, remontom dróg czy budynków. Nowy blask zyskują też parki i inne miejsca turystyczne. Tegoroczna edycja skupia się na urokach powiatu tomaszowskiego, łowickiego oraz zduńskowolskiego. Wybierz się na sobotni spacer lub wycieczkę w te okolice, a na pewno „wpadnie Ci w oko projekt” zrealizowany dzięki dotacjom. Kierunków jest mnóstwo, chociażby Tajemnicze Groty Nagórzyckie, Zamek w Inowłodzu, a może po prostu pięknie odnowiona i zagospodarowana ulica? Wybierzcie coś, co dla Was szczególnie się liczy. Nadal brak Ci inspiracji? Listę dofinansowanych miejsc w tych rejonach możesz znaleźć na mapie dotacji.

 

 

ZRÓB ZDJĘCIE LUB FILM

Kiedy znajdziecie już interesujące Was miejsce, przystąpcie do dzieła! Wykonajcie zdjęcie lub film (nie dłuższy niż 3 minuty). Pamiętajcie, by posiadać zgodę osób trzecich, które ewentualnie znalazły się na materiale. Swoje prace wyślijcie za pomocą formularza na stronie rpo.lodzkie.pl. Opiszcie krótko, dlaczego właśnie to miejsce zwróciło Waszą uwagę. Może wiąże się z nim jakaś ciekawa historia? By wziąć udział w konkursie nie musicie dysponować specjalnych sprzętem, możecie nagrywać, robić fotki telefonem. Liczy się inwencja, kreatywność i spostrzegawcze oko.

 

Koniecznie zapoznajcie się też z regulaminem konkursu. I pamiętajcie termin mija 14 kwietnia.

 

 

WYŚLIJ ZGŁOSZENE I WYGRYWAJ!

Zwycięzcy nagrodzeni zostaną przez jury konkursowe tabletami albo aparatami natychmiastowymi, które wręczone zostaną podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich między 10 a 12 maja 2019 r. Śledźcie też nasz profil Zmieniamy Łódzkie na Facebooku, gdzie wybierzemy nagrodę publiczności!
W puli do zgarnięcia czeka 6 tabletów oraz 3 aparaty! Taki sprzęt pozwoli rozbudzić pasję do fotografowania i świetnej zabawy. Warto się skusić
i połączyć przyjemne z pożytecznym.

 

Udanego weekendu i…czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
Top