Konsultacje online przybliżają dotacje

Data publikacji: 05.04.2019 r.

nagłówek1Konsultacje online przybliżają dotacje

Wszyscy zainteresowani Funduszami Europejskimi, mogą korzystać z pomocy specjalistów czekających w Punktach Informacyjnych na terenie regionu. Specjalnie dla przyszłych beneficjentów realizowane są również seminaria, szkolenia tematyczne, spotkania informacyjne. Dla tych, którzy jednak nie mogą na nie przybyć, została uruchomiona nowa usługa
– konsultacje online.
     

nowa misja, łatwiejszy dostęp

Usługa konsultacji online została uruchomiona, by jeszcze bardziej spopularyzować korzystanie z dotacji unijnych w województwie łódzkim i przybliżyć wszystkim zainteresowanym możliwości ich pozyskania. Podobnie jak w przypadku konsultacji stacjonarnych, również te online są bezpłatne i co ważne, zawsze w dogodnym dla zainteresowanego terminie. Eksperci udzielą odpowiedzi o trwających naborach, wyjaśnią zasady aktualnie prowadzonych konkursów, podpowiedzą jak rozpisać skuteczny projekt i złożyć wniosek.

 

 

JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI?

Instytucje oraz osoby zainteresowane skorzystaniem z FE, mogą w kilku prostych krokach zapisać się na konsultacje online. Wystarczy założyć konto na dedykowanej dla usługi stronie. W panelu klienta trzeba wybrać opcję umówienia spotkania, opisać krótko poruszany temat i wybrać termin oraz godzinę konsultacji. Firmy planujące pozyskanie dotacji na cele inwestycyjne, promocyjne czy szkoleniowe, powinny wypełnić też krótką ankietę. Ułatwi ona specjalistom od Funduszy Europejskich dobór odpowiedniego konkursu i przygotowanie wszystkich niezbędnych informacje na trwającą piętnaście minut konsultację. Specjalnie dla mieszkańców łódzkiego spotkania online są realizowane zarówno w formie video, jak i poprzez chat. 

 

 

dlaczego warto?

  • Umawiasz rozmowę w konkretnym i dogodnym dla Ciebie terminie
  • Wypełniona wcześniej ankieta, pozwala sprecyzować Twoje potrzeby
  • Konsultant przedstawia ofertę dopasowaną specjalne dla Ciebie
  • Nie musisz dojeżdżać do punktu informacyjnego
  • Logowanie do panelu jest proste i zajmuje mniej niż minutę

 

 Zachęcamy do rozmów i założenia bezpłatnego konta w serwisie konsultacjerpo.pl

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
Top