KONKURS! Wyślij fotkę, zgarnij tablet lub aparat!

Data publikacji: 11.03.2019 r.

11 03 blog mam oko na projekt itKONKURS! Wyślij fotkę, zgarnij tablet lub aparat!

Rusza kolejna edycja naszego konkursu MAM OKO NA PROJEKT! Każdy ma szansę zdobyć rewelacyjne elektroniczne nagrody i zaprezentować swoje prace szerokiej publiczności. Nie czekajcie! Łapcie za aparat i do dzieła! Startujemy już dzisiaj, czyli 11 marca!

 

O co chodzi?

Aby wystartować w konkursie wystarczy… bacznie przyglądać się swojemu otoczeniu! Na każdym kroku nasz region zmienia się przy wykorzystaniu unijnych środków. Pięknieją ulice, zabytkowe budynki odzyskują blask, w parkach znów jest przyjemnie, a szkoły stają się bardziej nowoczesne. Mamy też gdzie zabrać dzieci na rodzinny weekend pełen wrażeń, a nasze firmy stają się bardziej innowacyjne. Proponujemy Wam uwiecznienie takich miejsc. W naszym konkursie przyjmujemy autorskie zdjęcia oraz filmy o długości do 3 minut. Chcemy zobaczyć zrealizowane projekty unijne Waszymi oczami.


To już 4 edycja konkursu, a w każdej z nich skupiamy się innych powiatach. Co ważne, nie trzeba być ich mieszkańcem, by dołączyć do rywalizacji. W tym roku proponujemy Wam podróże z aparatem, kamerą lub smartfonem po powiatach: tomaszowskim, łowickim oraz zduńskowolskim.

 

 

Co zrobić, by wygrać?

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu.


Wyruszcie na poszukiwanie zrealizowanego projektu wspartego ze środków Funduszy Europejskich w powiecie tomaszowskim, łowickim lub zduńskowolskim. Jak je znaleźć? Są zawsze oznaczone tablicami informacyjnymi. Dodatkowo warto skorzystać z wyszukiwarki projektów, tzw. Mapy Dotacji, to źródło inspiracji, które być może podrzuci Wam ciekawe pomysły!


Zróbcie zdjęcie lub nagrajcie film – musicie być jego autorem i posiadać zgodę osób trzecich, jeśli znalazły się na fotografii czy nagraniu.


Dodajcie swoje prace poprzez formularz internetowy na stronie rpo.lodzkie.pl. Do pracy należy załączyć interesujący opis o długości 300 – 2500 znaków. Napiszcie, co przedstawia praca, dlaczego to miejsce tak się Wam podoba, czemu jest dla ważne. Może macie z nim jakieś wspomnienia, a może w istotny sposób wpłynęło na Wasze życie?


I już! Możecie dodać kolejną pracę konkursową lub spokojnie czekać na wyniki.


Termin składania prac mija 14 kwietnia!

 

 

Podpowiadamy, jak wygrać!

Dla zwycięzców czeka aż 6 tabletów oraz 3 aparaty do fotografii natychmiastowej. Zainteresowani? To świetnie! Pamiętajcie, że nie zamykamy się na nikogo. Identyczną szansę na wygraną mają dzieła profesjonalnych fotografów oraz amatorów i pasjonatów – każdemu, komu bliskie jest Łódzkie! Na co zwracamy uwagę: wartości estetyczne, kreatywność, zaskakujący pomysł na ukazanie zmian w otoczeniu. Chcemy, by zwycięskie prace w ciekawy sposób nawiązywały do Funduszy Europejskich.


Nagrody główne wybierze jury, ale przewidzieliśmy też głosowanie publiczności! Na facebookowym profilu Zmieniamy Łódzkie będzie można oddawać swój głos na najlepszą pracę. A więc pomiędzy 19 a 25 kwietnia… zmobilizujcie znajomych do klikania!


Sięgnijcie też po garść inspiracji! Galerię zwycięskich prac sprzed roku można podziwiać tutaj.

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 

 
Top