Z miasta Łodzi się pochodzi

Data publikacji: 20.11.2018 r.

headerAW2

Z miasta Łodzi się pochodzi

Jak Łódzkie długie i szerokie, od kutnowskiego po radomszczański, od wieruszowskiego po rawski – pełno u nas zdolnych, młodych ludzi. Znaleźliśmy osobę, która godnie ich reprezentuje i w naszej kampanii pokazuje jak #zmieniamyŁódzkie z Funduszami Europejskimi. Przedstawiamy Wam Agnieszkę Więdłochę – absolwentkę Szkoły Filmowej, aktorkę filmową i teatralną, RODOWITĄ ŁODZIANKĘ.

Łódzki start

Urodzona w Łodzi, absolwentka szkoły muzycznej oraz łódzkiej Szkoły Filmowej, aktorka Teatru im. Stefana Jaracza, laureatka łódzkiej nagrody teatralnej - „Złotej Maski”, związana od początku ze stolicą naszego województwa - Agnieszka Więdłocha w najnowszej kampanii pokazuje jak Łódzkie zmienia się z Funduszami Europejskimi. Aktorka swoją karierę rozpoczęła w 2008 roku grając Lenę Sajkowską-Markiewicz w serialu „Czas honoru”. Sukces zaprowadził ją do stolicy, gdzie kontynuuje swoje osiągnięcia. Nigdy nie zapomniała jednak o Łodzi, gdzie oprócz rodziny zostawiła całe swoje serce.

 

Łódzka przyszłość

Najpopularniejsze polskie seriale, filmy z gwiazdorską obsadą, sztuki teatralne na największych scenach – Agnieszka rozwija się z każdą nową rolą. W ostatnich latach stała się niezwykle popularna zarówno przez granie poważnych, jak i komediowych ról. W samym 2018 roku mogliśmy ją zobaczyć na dużym ekranie w trzech komediach romantycznych: Kobieta sukcesu, Gotowi na wszystko. Exterminator oraz Planeta singli 2, która w ostatnim czasie podbija polskie kina.

 

Łódzkie serce

Agnieszka nie tylko ma ogromny talent, ale także wielkie serce. W 2013 roku została ambasadorką łódzkiej fundacji Kolorowy Świat, która pomaga chorym dzieciom i ich rodzinom. Wspiera ona również organizację Kwiat kobiecości, WWF, fundację rosa, Dom Samotnej Matki im. M. Leszczyńskiej w Łodzi oraz schronisko w Korabiewicach. Agnieszka pozostaje przy tym skromna. Nie obnosi się ze swoją pomocą, lecz mobilizuje do niej innych.

Agnieszka jako łodzianka z krwi i kości, chce wspierać swoje miasto i zaangażowała się w kampanię „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi”. Do tego zadania nie została wybrana przypadkowo. Jest ona najlepszym przykładem na to, że dotacje unijne mają bezpośredni wpływ na życie województwa łódzkiego. Szkoła filmowa, w której się uczyła, została wsparta przez środki europejskie. Także aktualnie jest ściśle związana z Funduszami, pracując w Teatrze im. Stefana Jaracza, który przeszedł modernizację dzięki wkładowi z Unii. Mimo, że Agnieszka pracuje również w Warszawie, może w wygodnych i nowoczesnych pociągach bez przeszkód wracać do swojego rodzinnego miasta Łódzką Koleją Aglomeracyjną.

Reprezentuje nas na eventach jako ambasadorka kampanii, możemy zobaczyć ją w reklamach outdoorowych, spotach filmowych oraz usłyszeć w spotach radiowych. Kto lepiej przedstawi jak zmienia się Łódzkie niż mieszkanka tego regionu, która osiągnęła sukces w swoim zawodzie? Związana z Łódzkiem od samego początku, do dziś odwiedzająca i wspierająca nasze województwo, młoda, zdolna, ambitna, pomocna – Agnieszka Więdłocha doskonale sprawdza się jako ambasadorska kampanii Funduszy Europejskich.

Zobaczcie, jak Agnieszka reprezentuje #zmieniamyŁódzkie w spocie, emitowanym w telewizji regionalnej, Internecie oraz w ramach projekcji letniego kin stacjonarnych i plenerowych.

 

Zobacz nasz spot z Agnieszką Więdłochą 

 

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 

 

 

 
Top