Witaj w strefie rozwoYOU!

Data publikacji: 16.11.2018 r.

headerP

Witaj w strefie rozwoYOU!

Mikro, małe, średnie przedsiębiorstwa, osoby samozatrudnione - mamy dla Was coś specjalnego, a dokładnie Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, która rozdaje bony na rozwój z Regionalnego Programu Operacyjnego! Czwarta na świecie i najlepsza w Europie – ŁSSE w czołówce stref dla małych i średnich przedsiębiorstw. Kursy, szkolenia, doradztwo zawodowe – to wszystko czeka na Ciebie i Twoich pracowników.

Co dla Was mamy?

Przedsiębiorcy! Regionalny Program Operacyjny WŁ wspiera Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, która otwiera się na przyszłość Waszą i Waszych pracowników. Fundusze Europejskie stworzyły bony rozwojowe, czyli elektroniczne dokumenty, które posiadają określoną wartość nominalną i okres ważności. Przy ich pomocy firmy, które zgłosiły się do projektu mają możliwość skorzystania z dofinansowania na szkolenia i kursy dla pracowników. Czas płynie w zawrotnym tempie, a zaraz za nim podąża rozwijająca się gospodarka ze swoimi nowinkami technicznymi i świeżymi spojrzeniami na świat. Wszystkie firmy potrzebują wykwalifikowanej kadry. Fundusze Europejskie z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną pomagają przedsiębiorstwom pokrywając 80% kosztów doradztwa, szkoleń i kursów. Ich listę i opis znajdziecie w Bazie Usług Rozwojowych.

 

 

Dla kogo dofinansowania?

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby samozatrudnione z województwa łódzkiego mają szansę otrzymać dofinansowanie na kursy i szkolenia.
Skierowane są one dla WSZYSTKICH pracowników, jednak w pierwszej kolejności chcemy pomóc:  
- pracownikom po 50 roku życia
- osobom z niepełnosprawnością
- pracownikom o niskich kwalifikacjach
- przedsiębiorcom generujących najwięcej miejsc pracy
- przedsiębiorcom z sektorów strategicznych
- przedsiębiorcom, którzy otrzymali wsparcie w ramach Działania 2.2 PO WER

 

 

Jedno działanie, mnóstwo korzyści

Strefa rozwoYOU to szansa na zbudowanie potencjału firmy poprzez inwestycje w kadry. Zapewnia to ogromne korzyści nie tylko dla pracowników, ale także pracodawców. Rozwój i dostosowanie do zmian na rynku, podniesienie konkurencyjności oraz oszczędność są efektem dofinansowania szkoleń w osiemdziesięciu procentach. Pracownicy dzięki tym działaniom otrzymają motywacje do dalszego rozwoju, wysoką jakość usług szkoleniowych, wzrost atrakcyjności na rynku pracy, podwyższenie kwalifikacji i kompetencji dostosowanych do zmian gospodarczych. Pracodawcy w strefie rozwoYOU zawdzięczają przede wszystkim rozwój kadry oraz podniesienie jakości usług.

 

 

Najlepsi z najlepszych!

Najlepsi w Europie, czwarci na świecie – Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna otrzymała wyróżnienia w rankingu fDi Magazine oraz w kategorii Top 10 Zones Globally. Jest to ogromne wyróżnienie zarówno dla ŁSSE, ale także dla Polski. Nowe usługi dla biznesu, pojawienie się Startup Spark, czyli projektu polegającego na łączeniu potencjału startupów z doświadczeniem korporacji, to dzięki tym działaniom ŁSSE otrzymało nagrodę „Innovation Award”. Ogromne wysiłki, nadążanie za trendami, przewidywanie nowych - to działania Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które zostały dostrzeżone i docenione.


Fundusze Europejskie wspierają łódzkich przedsiębiorców w wielu działaniach. Wraz z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną stworzyliśmy strefę rozwoYOU, która ma za zadanie pomagać mikro, małym, średnim przedsiębiorstwom i ich pracownikom oraz osobom samozatrudnionym.


Po więcej informacji, zajrzyj na stronę internetową. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i rozpalenia iskry nowej wiedzy.

 

 

  

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 

 
Top