WIDZIMY SIĘ NA TARGACH PRACY!

Data publikacji: 05.09.2018 r.

targi-pracy-1

WIDZIMY SIĘ NA TARGACH PRACY!

PO RAZ KOLEJNY W ŁODZI ODBĘDĄ SIĘ TARGI, NA KTÓRYCH ZAPREZENTUJĄ SIĘ PRACODAWCY Z REGIONU. TO DUŻA GRATKA DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW, KTÓRZY ROZPOCZYNAJĄ SWOJĄ KARIERĘ ORAZ DLA FIRM, KTÓRE POSZUKUJĄ PRAWDZIWYCH TALENTÓW.

PAŹDZIERNIK SPOD ZNAKU PRACY

Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego to cykliczne wydarzenie, organizowane w Łodzi dla wszystkich mieszkańców regionu. Szczególnie zapraszani są na nie przedsiębiorcy, studenci, absolwenci oraz bezrobotni. Przez dwa dni, 17 i 18 października w HALI EXPO – ŁÓDŹ chętne firmy wystawią swoje stoiska. Zaprezentują swoją działalność i będą zachęcały potencjalnych pracowników lub stażystów do wybrania właśnie ich. A pośród tego Strefa Zmieniamy Łódzkie, w której konsultanci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi i Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi będą informować o możliwościach skorzystania z Funduszy Europejskich.

 

Jak piszą sami organizatorzy:

 

„Celem wydarzenia jest zaprezentowanie kompleksowych ofert pracy przez firmy dostępne na łódzkim rynku, a także przybliżenie nowych perspektyw i wsparcie rozwoju kariery dla osób pragnących zdobyć lub poszerzyć nowe doświadczenia na rynku pracy. Łódzkie Regionalne Tragi Pracy to okazja do spotkania z przedstawicielami różnorodnych branż, poznania pracodawców, a także szansa ubiegania się o wymarzoną pracę bądź staż. Tegoroczna edycja stanie się niepowtarzalną szansą zdobycia wiedzy pozwalającej już dziś właściwie pokierować ścieżką swojego rozwoju”.

 

PRZEDSIĘBIORCO!

 Targi odbędą się 17 i 18 października. Jednak piszemy o nich już dziś, ponieważ wciąż można zgłaszać w nich swój udział. Gorąco zachęcamy przedsiębiorców z Łódzkiego do zaprezentowania się na targach! To dobra okazja do wypromowania swojej działalności, a przede wszystkim do znalezienia przyszłych pracowników i wychwycenia prawdziwych talentów. Studenci nie zawsze mają pełnię wiedzy o sytuacji na lokalnym rynku, targi powstają po to, by wskazać im czekające szanse. Wielu studentów po odwiedzeniu targów pracy rozpoczyna owocną współpracę ze spotkanymi tam przedsiębiorstwami.

 

KONKURS - TOP 5 PRACODAWCÓW MIASTA ŁODZI

Zapraszamy firmy z Łodzi do udziału w drugiej edycji konkursu TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi, organizowanego w ramach III Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

Celem konkursu TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi jest promowanie przedsiębiorstw, które wyróżniają się stosowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi, kierują się zasadami etyki i społecznej odpowiedzialności biznesu oraz przykładają dużą wagę do rozwoju kadr i jak najlepszych warunków zatrudnienia.

Wyróżnienie TOP 5 Pracodawca Miasta Łodzi będzie doskonałą wskazówką dla osób poszukujących pracy, gwarancją rzetelności przedsiębiorstwa dla osób szukających zatrudnienia i magnesem przyciągającym najlepsze kadry.

Konkurs kierowany jest do firm posiadających swoją siedzibę lub działających na terenie miasta Łodzi. Zapraszamy wszystkich naszych beneficjentów do udziału!

Przy ocenie zgłoszonych do konkursu przedsiębiorstw pod uwagę będą brane:

  • warunki pracy i wsparcie socjalne pracowników;
  • działania charytatywne firmy;
  • rozwój zawodowy pracowników;
  • nagrody i wyróżnienia zdobyte przez firmę.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 17 października br. podczas III Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego.

 

Do pobrania:

Zarządzenie Prezydent Miasta Łodzi

Regulamin Konkursu

Formularz Zgłoszeniowy Uczestnictwa

 

W SKRÓCIE

targi pracy 2

 

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Łodzi we współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi, Powiatowym Urzędem Pracy i Miejską Areną Kultury i Sportu.

 

Więcej informacji na stronie Targów.

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7

 

 

rpo8

 

 
Top