"Fundusze po prostu" - odcinek 1

Data publikacji: 20.06.2018 r.

michalina-1

"Fundusze po prostu" - odcinek 1

"Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o zakładaniu firmy, ale baliście się zapytać"

Macie pomysł na własny biznes i chcielibyście założyć firmę - jednak nie wiecie, jak się do tego zabrać?
A może po prostu boicie się utonąć w gąszczu przepisów, urzędowych druczków i stron www ze skomplikowanymi formularzami?

 

Już możecie się odprężyć. Usiądźcie wygodnie w ulubionym fotelu. Zrzućcie kapcie na podłogę i odetchnijcie głęboko. Oto nadchodzi lek na całe zło, przewodniczka po meandrach sieci, ludzki głos sektora administracji: Michalina z bloga Krystyno, nie denerwuj matki. Teraz w roli prowadzącej naszego nowego cyklu: „Fundusze po prostu”!

 

Tak właśnie chcemy przekazywać Wam istotne informacje – zrozumiałym dla każdego, barwnym językiem. Krok po kroku. I z naprawdę sporym bonusem: nie tylko pokażemy, jak rozpocząć własną działalność, ale także zdradzimy, jak zdobyć pokaźne środki finansowe na start! Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, czyli w skrócie RPO WŁ 2014-2020, aż kipi od dotacji, które mogą trafić do przedsiębiorczych, pomysłowych, odważnych… czyli do Was! Po prostu.

 

Raz w miesiącu będziemy zamieszczać nowy film, zatem oglądajcie, dawajcie łapki w górę, subskrybujcie! I oczywiście: korzystajcie z dotacji i rozkręcajcie interesy!

 

 

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7

 

 

rpo8

 

 
Top