Hej ho, hej ho – do pracy by się szło – Łódzkie Regionalne Targi Pracy

Data publikacji: 21.11.2016 r.
Hej ho, hej ho – do pracy by się szło – Łódzkie Regionalne Targi Pracy

Szukasz swojej pierwszej pracy? Chciałbyś zmienić dotychczasową ścieżkę kariery? Przyjdź na Łódzkie Regionalne Targi Pracy (23 i 24 listopada w Hali Expo) – znajdziesz tu coś dla siebie.

Każdy kto kiedykolwiek szukał pracy, wie, że nie jest to prosta sprawa. Najpierw wysyłamy CV, rozmawiamy telefonicznie, potem idziemy na rozmowę kwalifikacyjną – czasami jest ich kilka. Dopiero wtedy okazuje się czy pracodawca jest gotowy nas zatrudnić. Ze strony zatrudniającego proces poszukiwania pracownika również jest skomplikowany. Targi Pracy to świetna możliwość bardziej bezpośredniej interakcji – możemy poznać naszych pracodawców, od razu zapytać o ich wymagania i warunki pracy. Z punktu widzenia właściciela firmy okazja do bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracownikami jest również dużym ułatwieniem.

Jeśli zastanawiacie się czy zmienić pracę to być może teraz jest na to dobry moment – poziom bezrobocia w Łódzkiem osiągnął rekordowo nisko poziom 9% - rynek pracy staje się więc w coraz większym stopniu rynkiem pracownika. W powiązaniu z rozwojem gospodarczym województwa – pojawianiem się nowych firm i nowych branż tworzy to interesującą perspektywą. Być może już niedługo nowy dworzec Łódź Fabryczna będzie w mniejszym stopniu służył Łodzianom wyjeżdżającym do pracy a w większym – tym którzy przyjeżdżają do naszego regionu, aby tu realizować swoją karierę zawodową.

Łódzkie Regionalne Targi Pracy odbędą się w Hali Expo, przy al. Politechniki 4 w Łodzi – w godzinach 10.00-18.00. Wstęp na targi jest bezpłatny. Więcej informacji na www.targi.lodz.pl.

Organizatorami wydarzenia w Hali Expo są Międzynarodowe Targi Łódzkie we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Urzędem Marszałkowskim w Łodzi i Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi.

 
Top