Skąd czerpać informacje o Funduszach Europejskich?

Data publikacji: 18.11.2016 r.
Skąd czerpać informacje o Funduszach Europejskich?

Dzięki Funduszom Europejskim możliwe jest realizowanie różnorodnych projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020. Często jednak zadajecie sobie pytania takie jak: „Czy mogę ubiegać się o jakieś dofinansowanie?”, „Jakie warunki muszę spełnić, żeby dostać dotację?”. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was szereg źródeł informacji o środkach europejskich, gdzie na bieżąco możecie dowiadywać się o możliwościach uzyskania dofinansowania. Jeżeli chcecie wiedzieć jakie to źródła, to koniecznie przeczytajcie nasz dzisiejszy wpis.

Informacji o Funduszach Europejskich możecie poszukać na takich stronach jak:

Blog RPO – http://rpo.lodzkie.pl/blog. Piszemy tu o aktualnych konkursach oraz inwestycjach zrealizowanych w województwie łódzkim w ramach RPO WŁ. Dowiecie się o ciekawych miejscach w regionie, zobaczycie interesujące fotografie, będziecie na bieżąco zarówno w kwestii terminów naborów wniosków, jak i różnorodnych wydarzeń kulturalnych.

Live Chat – jest to oprogramowanie komunikacyjne dla biznesu dostępne na stronie: http://rpo.lodzkie.pl/. Poprzez kliknięcie w zieloną zakładkę „Pomoc Online Live Chat”, znajdującą się na górze z prawej strony ekranu oraz wpisaniu swojego imienia i nazwiska, po zalogowaniu się, możecie zadawać konsultantowi pytania związane z Funduszami Europejskimi.

Webinaria – każdego miesiąca odbywają się webinaria, które polegają na zdalnych spotkaniach z ekspertami do spraw Funduszy Europejskich. Każdy może zadać pytanie, zyskując zawsze satysfakcjonującą odpowiedź: http://www.zmieniamylodzkie.livingmedia.pl/.

YouTube – na kanale „Zmieniamy Łódzkie” możecie obejrzeć filmy związane z naszą kampanią np. spoty telewizyjne czy materiały z webinariów: 

Newsletter – warto zapisać się do naszego Newslettera, który dostępny jest na stronie: http://www.rpo.lodzkie.pl/newsletter i wybrać dziedziny, które was interesują, by spersonalizować treści, jakie będziecie otrzymywać. Jeśli zaznaczycie opcję „E–biuletyn”, będą przesyłane do Was najważniejsze informacje o Funduszach Europejskich na podany przez Was adres mailowy.

Mobilny Informator RPO WŁ – po ściągnięciu aplikacji na swój telefon komórkowy, będziecie na bieżąco z aktualnościami na temat środków europejskich.

Facebook – po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „Zmieniamy Łódzkie”, odnajdziecie naszą stronę. Po jej polubieniu (do czego gorąco zachęcamy) będziecie na bieżąco z wszelkimi działaniami, które są podejmowane w ramach kampanii. Dowiecie się o miejscach, w jakich była nasza ekipa w ramach promowania Funduszy Europejskich czy o różnych ciekawostkach w tej dziedzinie. Możecie również brać udział w organizowanych przez nas konkursach. Nagrody czekają!

Dzięki naszej działalności wzrasta wiedza wśród mieszkańców województwa łódzkiego na temat Funduszy Europejskich. To dobre przedsięwzięcie, dzięki któremu następują korzystne zmiany w regionie.

Zachęcamy do poszukiwania informacji o Funduszach Europejskich na udostępnianych przez nas stronach. Macie tu całą wiedzę w pigułce!

 
Top