Zapraszamy na webinarium „Projekty b+r dla przedsiębiorców”

Data publikacji: 20.10.2016 r.
Zapraszamy na webinarium „Projekty b+r dla przedsiębiorców”

Tradycyjnie, w ostatnią środę miesiąca (26 października) o godz. 20.00 odbędzie się nasze kolejne – niestety już ostatnie – webinarium. Tym razem nasi eksperci, Michał Błaszczyk i Andrzej Rostocki, wyjaśnią wam w prosty i przystępny sposób, jak pozyskać dotację na projekty badawczo-rozwojowe w firmach. Webinarium będzie dostępne na stronie http://zmieniamylodzkie.livingmedia.pl/. Będzie można je obejrzeć również na urządzeniach mobilnych. Zachęcamy do wzięcia udziału i zadawania pytań!

Na naszym webinarium dowiecie się:

  1. Gdzie pozyskać informacje na temat kolejnych naborów dla przedsiębiorców?
  2. Kto i jak może ubiegać się o wsparcie w ramach konkursu na projekty badawcze w poddziałaniu 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw – warunki otrzymania wsparcia, dokumentacja konkursowa, kryteria oceny projektów, ostatnia zmiana w RIS, wskaźniki realizacji i dobre praktyki.
  3. Zwiększenie konkurencyjności MŚP – Kto może otrzymać dotację w konkursie na wsparcie innowacyjnych inwestycji w ramach poddziałania Poddziałanie II.3.1 Innowacje w MŚP? – warunki otrzymania wsparcia, dokumentacja konkursowa, kryteria oceny projektów, wskaźniki realizacji i dobre praktyki.

Zapraszamy też do obejrzenia skrótu z naszego ostatniego webinarium:  

 

 
Top