Kilka powodów dlaczego warto się wybrać na VIII Piknik Funduszy Europejskich w Pabianicach

Data publikacji: 28.06.2016 r.
Kilka powodów dlaczego warto się wybrać na VIII Piknik Funduszy Europejskich w Pabianicach

3 LIPCA: w 1991 roku premierę miał Terminator 2, w 1962 urodził się Tom Cruise, w 2016 słońce wstanie o 4:28, a 8 godzin i dwie minuty później rozpoczniemy VIII Piknik Funduszy Europejskich w Pabianicach.

1)    Zobaczycie gwiazdy

Te prawdziwe będzie zobaczyć trudno, bo to jeden z najdłuższych dni w roku, ale te muzyczne – jak najbardziej. Na pikniku wystąpią: energetyczni Exaited & Maciej Smoliński, nastrojowy Top One i znany z hitu „Ona tańczy dla mnie” niezapomniany Weekend.

2)    Uśmiejecie się

Bawić Was będą nie tylko muzycy, oprócz nich na scenie pojawią się kabarety. Kabaret Skeczów i Młodych Panów. Ten pierwszy podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, luzem scenicz-nym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności.  Tak będzie również w Pabianicach! Kabaret Młodych Panów występuje już od 12 lat, zdobył ponad 50 nagród i wyróżnień – czy zasłużenie? – to będziecie mogli sprawdzić już 3 lipca.

3)    Przejdziecie przemianę

W strefie metamorfoz specjaliści zadbają o waszą fryzurę i makijaż, a efekt przemiany uwiecznią na pamiątkowym zdjęciu. Lepiej uprzedźcie znajomych, możecie się zmienić nie do poznania!

4)    Usłyszycie o sukcesach

Pewnie dla wielu z Was Fundusze Europejskie kojarzą się z czymś trudnym i niedostępnym dla wszystkich. Pokażemy Wam, że tak nie jest. Poznacie beneficjentów, którzy opowiedzą Wam o swoich projektach. Sami zobaczycie, że to proste. Dofinansowanie unijne pomogło spełnić wiele marzeń, może zrealizujecie też swoje?

5)    Doświadczycie widowiska

Na zakończenie dnia, o godzinie 22.00 wszyscy uczestnicy Pikniku zobaczą pokaz świetlny – Mapping 3D. Poruszymy wasze zmysły, będzie na co popatrzeć i czego posłuchać.

6)    Jak tam dojechać?

Łódzka Kolej Aglomeracyjna, włączając się do organizacji Pikniku, zapewnia bezpłatny powrót z imprezy. Warunkiem uzyskania darmowego przejazdu z Pabianic do swojego miejsca zamieszkania będzie zakup biletu do Pabianic, z biletem trzeba będzie podejść na stoisko ŁKA podczas Pikniku, gdzie zostanie przybita pieczątka upoważniająca do darmowego powrotu do swojego miejsca zamieszkania. W Pabianicach będzie udostępniona również bezpłatna komunikacja miejska, która dowiezie Was na miejsce Pikniku. Zabierzcie dobry humor i przybywajcie licznie 3 lipca do Pabianic. Udział w imprezie jak i wszelkie atrakcje są bezpłatne. Do zobaczenia!
Organizatorem eventu jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, a partnerami wydarzenia są Urząd Miasta Pabianice i Starostwo Powiatowe w Pabianicach.

Zobacz pełny program Pikniku.

 

 
Top