Szkolenia i konferencje

Roczny Plan Szkoleń dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów RPO WŁ na lata 2014-2020 jest roboczym dokumentem określającym rodzaje szkoleń planowanych na 2017 r. przez Wydział Komunikacji Funduszy Europejskich Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Szkolenia mają na celu pobudzenie aktywnych postaw wśród beneficjentów i potencjalnych beneficjentów oraz dostarczenie wiedzy specjalistycznej niezbędnej do prawidłowego przygotowania wniosku i realizacji projektów w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020.

Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujące Cię szkolenie:

Dostępnych (164) Szkoleń ze wszystkich kategorii

Seminarium pn.: LEVEL UP – BON ZŁAP „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – szkolenia i doradztwo w nowej odsłonie” Kiedy? 17 marca 2017 r. Gdzie? „EC1 Łódź — Miasto Kultury” Łódź, ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź Dla kogo? DLA PRZEDSIĘBIORCÓW: Zainwestuj w siebie i swoich pracowników! Dzięki pieniądzom unijnym będzie to możliwe. Aż 83 miliony zł w regionie łódzkim przeznaczone są na podniesienie kwalifikacji w tym min. na szkolenia, doradztwo, studia podyplomowe. Przyjdź na seminarium, a dowiesz się wszystkiego! DLA FIRM SZKOLENIOWYCH: Masz firmę szkoleniową? Nie czekaj i działaj! Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Masz niepowtarzalną szansę, żeby…

01.03.2017 | kategorie: SLIDER

Strona 1 z 17

Top