Dni Otwarte Funduszy Europejskich zbliżają się wielkimi krokami !!!

W tym roku odbędą się w wyjątkowej odsłonie – online!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich? To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. To także część szerszej kampanii, prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion. Pokazujemy jak wiele projektów w województwie łódzkim zrealizowano z unijnym wsparciem.

Weekend kulminacyjny już 25-27 września. Na stronie dniotwarte.eu pojawią się wirtualne spacery, warsztaty, webinaria, koncerty, oraz wiele innych atrakcji.

Nie możesz się doczekać? Zaglądaj na stronę już od dziś i oglądaj ciekawe materiały video. Dzięki kategoriom bez problemu znajdziesz interesujące Cię materiały.

Bądź z nami online już od dziś, a w weekend 25-27 września oglądaj programy na żywo, weź udział w quizach i wygraj atrakcyjne nagrody!

A może konkurs?

Konkurs - Bliżej, niż myślisz

Konkurs - Pokaż nam projekt z Łódzkiego

Konkurs - Łódzkie budzi pozytywne emocje!

Wiemy, jak bardzo lubisz nasze konkursy fotograficzne, dlatego w tym roku przygotowaliśmy aż dwie edycje! Pierwsza potrwa do środy 23.09, natomiast druga od czwartku 24.09 do niedzieli 27.09.

Idź z duchem tegorocznego hasła konkursu „Łódzkie budzi pozytywne emocje" i pokaż nam jak zmiany w łódzkim, możliwe dzięki Funduszom Unijnym, wpłynęły na Ciebie lub Twoich bliskich. Do wygrania nagrody rzeczowe takie jak dron, smartwatch, kamerka sportowa, tablet lub wejściówka na koncert O.S.T.R.!

Stawiamy na emocje i czekamy na Twoją prace, którą możesz wysyłać za pomocą poniższego formularza!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu "Łódzkie budzi pozytywne emocje"

Aby wziąć udział w Konkursie należy przesłać wypełniony Formularz.

Jedno zgłoszenie może dotyczyć wyłącznie jednego zdjęcia lub filmiku.

Regulamin konkursu

limit rozmiaru dla każdego pliku to 250 MB
  captcha
  Przeładuj

  Quiz na facebookowym profilu „Zmieniamy Łódzkie"

  W każdym z naszych quizów wygrywa aż 6 najszybszych osób! Posty konkursowe będą pojawiać się codziennie o godzinie 20:00, od soboty 19.09 do piątku 25.09 na naszym profilu „Zmieniamy Łódzkie". Zabawa polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, zadane w poście.

  Konkursy w lokalnych rozgłośniach radiowych i portalach internetowych

  O wspaniałe nagrody możesz powalczyć również w świecie offline. Jeśli większość swojego czasu spędzasz np. w samochodzie, szukaj nas na antenie lokalnych rozgłośni radiowych. A jeśli czujesz internetowy niedosyt, okazji do zabawy nie zabraknie też w portalach, które dobrze znasz! Lista partnerów dostępna w regulaminie.

  Regulaminy konkursu fotograficznego, quizu, w portalach oraz rozgłośniach radiowych.

   
  Top