„Jak nie dotacja z Funduszy Europejskich to co? Instrumenty zwrotne szansą dla przedsiębiorców”.

Data publikacji: 24.08.2015 r.

pife mir lodzkie EFSI kolor mniejsze

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pn. „Jak nie dotacja z Funduszy Europejskich to co? Instrumenty zwrotne szansą dla przedsiębiorców”, które odbędzie się 4 września 2015 r. (tj. piątek) w godzinach 9:00-12:00, w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Łowiczu przy ul. Stanisławskiego 30 A.
      
Spotkanie poprowadzi specjalista ds. Funduszy Europejskich oraz przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego oraz ich pośrednicy finansowi, którzy przedstawią możliwości realizacji projektów z funduszy zwrotnych w ramach:

•    rozwoju działalności gospodarczych mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw.


Do udziału w spotkaniu  zapraszamy w szczególności przedsiębiorców oraz zainteresowane osoby z terenu Podregionu Północnego Województwa Łódzkiego (tj. powiatów: łowickiego, łęczyckiego, kutnowskiego, rawskiego, skierniewickiego, a także miasta na prawach powiatu – Skierniewice).

Potwierdzenie udziału w spotkaniu następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy LPILowicz@lodzkie.pl, osobiste dostarczenie do siedziby PIFE bądź poprzez rejestrację telefoniczną do dnia 3 września 2015 r. do godziny 12:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

pdfProgram spotkania275.41 KB

docFormularz zgłoszeniowy108.5 KB

pdfPlakat1.52 MB

Projekt finansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa.

Dodatkowe informacje

  • Data: od 2015-08-24 do 2015-09-04
  • Temat: Jak uzyskać dofinansowanie?
  • Kim jestem: Przedsiębiorca, Osoba fizyczna
 
Top