WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM I ZAŁÓŻ WŁASNY BIZNES

Data publikacji: 09.02.2022 r.

BLOG NAGLOWEK 09 02 webinarium
WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM I ZAŁÓŻ WŁASNY BIZNES

 

Chcesz założyć firmę, ale potrzebujesz środków finansowych? Koniecznie weź udział w webinarium „Dotacja na własny biznes”, które pomoże Ci zapoznać się z możliwymi formami wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Dofinansowania pochodzą oczywiście z Funduszy Europejskich.

W ciągu najbliższego miesiąca odbędą się cztery webinaria „Dotacja na własny biznes”. Pierwsze ze spotkań jest już za nami – miało miejsce w czwartek 11 lutego – a jego organizatorem był Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie. Następne webinaria odbędą się 16 i 28 lutego, a także 10 marca. Organizatorami szkoleń będą kolejno Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Sieradzu i Łowiczu oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

Dzięki udziałowi w zajęciach uczestnicy poznają możliwości uzyskania dotacji na założenie własnej firmy. Omówione zostaną możliwości dofinansowań pochodzące z następujących źródeł:

- Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020;

- Program Edukacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020,

- Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020,

- pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Zapisy na udział w webinarium prowadzone są drogą elektroniczną. Wystarczy odwiedzić tę stronę i wybrać konkretne szkolenie. Po dokonaniu wyboru, na ekranie pojawi się formularz zgłoszeniowy. Obowiązkowymi danymi podczas jego wypełniania są imię i nazwisko oraz adres e-mail. Opcjonalnie można zostawić również numer telefonu. Konieczne jest oczywiście udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Ponieważ do udziału w webinarium zaproszone są także osoby prowadzące już własne firmy, mogą one wprowadzić dane przedsiębiorstwa w trakcie wypełniania formularza.

W formularzu znajduje się również pole przeznaczone dla osób z niepełnosprawnościami. Mogą one wpisać w nim udogodnienia, które organizatorzy webinariów postarają się zapewnić.

Każde ze szkoleń potrwa przez godzinę. Po przedstawieniu dostępnych form wsparcia i źródeł informacji o Funduszach Europejskich, głos w ramach panelu pytań i odpowiedzi będą mogli zabrać uczestnicy.

 

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 
Top