Łódzkie Dni Otwarte FE wygrywają MP Power Awards!

Data publikacji: 24.05.2021 r.

BLOG NAGLOWEK 21 05 2021 ibento 1
Łódzkie Dni Otwarte FE wygrywają MP Power Awards!

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Dni Otwarte Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zwyciężyły w konkursie Meeting Planner Power Awards w specjalnej kategorii Event hybrydowy. Meeting Planner Power Awards to pierwszy w Polsce konkurs poświęcony branży eventowej, którego misją są poszukiwania najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Nagrodę za łódzkie DOFE odebrała agencja Ibento, która była ich realizatorem. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego na gali reprezentował dyrektor Departamentu Promocji Dawid Mazurkiewicz.

By otrzymać nagrodę Meeting Planner Power Awards w pierwszej kolejności należało zostać zaklasyfikowanym przez jury do tzw. „złotej trójki” nominowanych, co samo w sobie jest dużym sukcesem, ponieważ wiąże się z zostawieniem w pokonanym polu mnóstwa konkurentów. Łódzkie DOFE o końcowy laur walczyły z takimi wydarzeniami jak Europejski Kongres Gospodarczy (zorganizowany przez PTWP) i Impact CEE 2020 (realizacja agencja The Way).

Co zdecydowało o zwycięstwie łódzkiej imprezy? Przede wszystkim to, co miała do zaoferowania swoim uczestnikom. A miała naprawdę wiele, choć z powodu pandemii COVID-19 udział we wszystkich wydarzeniach można było wziąć jedynie drogą wirtualną. W ramach DOFE 2020 odbyły się chociażby koncerty – z Łódzkiego Domu Kultury koncertował O.S.T.R., zaś na zakończenie wydarzenia występy w Filharmonii Łódzkiej dali Marcin Maciejczak – laureat programu The Voice Kids oraz  zespół Queen Symfonicznie.

Ciekawe wydarzenie zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, który przygotował spotkanie z beneficjentami dotacji pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego. W trakcie mitingu beneficjenci opowiadali o tym, na co przeznaczyli unijne wsparcie, a także wymieniali się swoimi doświadczeniami związanymi z korzystaniem z Funduszy Europejskich.

W obchody DOFE włączyła się łódzka Akademia Sztuk Pięknych. Jej pracownicy przygotowali ciekawy poradnik, którego przedmiotem była moda, dobry ubiór oraz odpowiedni dobór stroju na rozmowę kwalifikacyjną. 

Sporo działo się w Łódzkiem przez weekend od 25 do 27 września 2020 roku, prawda? A to wcale nie koniec naszej podróży do przeszłości! Podczas łódzkich DOFE można było również odbyć wirtualne wycieczki do ZOO SAFARI w Borysewie, Term Uniejów oraz muzeum PGE Giganty Mocy w Bełchatowie, a także wziąć udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z naszego regionu. 

Wydarzenia, które miały miejsce w trakcie DOFE 2020, można sobie przypomnieć dzięki kanałowi Zmieniamy Łódzkie, który jest dostępny na Youtube. Kanał możesz odwiedzić, klikając TUTAJ.

Tegoroczna edycja Meeting Planner Power Awards, której wielkim wygranym okazały się łódzkie DOFE, była dziewiątą w historii konkursu. Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na jubileuszową, dziesiątą odsłonę wydarzenia. Kto wie, czy nie przyniesie ona kolejnych laurów dla województwa łódzkiego…

 Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:

  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

ciag feprreg rrp wl ueefsi 01

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

 
Top