Dołącz do fenomenalnych, czyli maj pełen imprez i szansa na darmową promocję!

Data publikacji: 11.04.2019 r.

09 04 2019 blog copyDołącz do fenomenalnych, czyli maj pełen imprez
i szansa na darmową promocję!

Zobaczcie, co czeka na Was w trakcie Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Mamy pełno atrakcji dla gości z Łódzkiego, a dla beneficjentów dotacji unijnych łatwy wyjątkowy sposób na bezpłatną reklamę i wypromowanie swoich projektów.   

piknikowy maj

Maj to miesiąc wypoczynku! W końcu słońce i wiosna raczą nas w pełni. Uwielbiamy wtedy robić sobie wycieczki, spotykać się ze znajomymi, spędzać czas na powietrzu. Nie wspominając o grillowaniu i piknikach. A jeśli piknik, to wiadomo – najlepsza zabawa czeka na mieszkańców Łódzkiego w trakcie Dni Otwartych Funduszy Europejskich! W tym roku będziemy bawili się wspólnie już po raz szósty. Okazja do świętowania jest nie byle jaka, to przecież piętnastolecie dołączenia Polski do Unii Europejskiej. Z tego powodu na DOFE czekało będzie na Was jeszcze więcej atrakcji niż zwykle.

 

 

15 LAT W UNII EUROPEJSKIEJ

Aż trudno uwierzyć, że od maja 2004 minęło tak wiele czasu. Ciężko uświadomić też sobie, że jeszcze piętnaście lat temu nie było tylu zrealizowanych inwestycji, z których na co dzień korzystamy. Od zrewitalizowanych parków, odnowionych zabytków, przez nowe kierunki studiów, rozwinięte firmy, po szeroko dostępne programy zdrowotne, edukacyjne czy społeczne. Przystąpienie do Wspólnoty dało nam wielkie możliwości, a Fundusze Europejskie
- miliardy złotych na wprowadzanie w życie wspaniałych pomysłów. 

 

 

DOCENIAMY BENEFICJENTÓW!

Dlatego też postanowiliśmy w 2019 roku w sposób szczególny docenić beneficjentów, czyli wszystkich, którzy konsekwentnie chcieli realizować swoje wizje i zgłosili się po dotacje unijne w trakcie tych ostatnich lat. To tysiące przedsiębiorców, fundacji, jednostek samorządowych, stowarzyszeń
i instytucji, które przy wsparciu Funduszy Europejskich inwestowały w rozwój swój oraz całego regionu. Warto, by jak najwięcej osób dowiedziało się
o ich interesujących, szczytnych, a niekiedy przełomowych projektach.

 

Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych beneficjentów do zaprezentowania się w trakcie trwania Dni Otwartych! To idealna okazja do wypromowania swoich dokonań na żywo, wśród docelowych odbiorców. W przypadku firm - do szerokiej promocji produktów i oferty. Pozytywami trzeba się chwalić. Zachęcamy więc Was, drodzy beneficjenci, do otworzenia swoich drzwi dla mieszkańców i nieograniczonego chwalenia się. Podobne imprezy, takie jak Noc Muzeów, dobitnie pokazują, że to fenomenalna szansa na rozreklamowanie się wśród setek tysięcy odbiorców. Warto dodać, że ubiegłoroczna edycja imprezy przyciągnęła aż 132 000 gości.

 

 

co zyskacie?

Beneficjenci zainteresowani promocją w ramach DOFE otrzymają pakiety z materiałami reklamowymi do wykorzystania, zostaną zaprezentowani także całej Polsce przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. To dotyczy beneficjentów ze wszystkich województw, ale w Łódzkiem mamy dla Was znacznie więcej. 

 

 Wasze najciekawsze projekty mogą liczyć na bezpłatną kampanię reklamową: 

w Internecie, prasie, a nawet radiu i telewizji!

 

Udział w naszej imprezie to również automatyczna szansa na przystąpienie do ogólnoeuropejskiej kampanii #EUinmyRegion. A to z kolei możliwość wygrywania nagród i otrzymania digitalowych materiałów  reklamowych zaprojektowanych specjalnie dla Was. 

 

 

nie przegap żadnej imprezy!

Wracając do samego DOFE, uchylmy rąbka tajemnicy, jakie atrakcje będą czekać na uczestników w naszym regionie… Tym razem wiodące eventy odbędą się pomiędzy 10 a 12 maja w Łowiczu, Tomaszowie Mazowieckim oraz w Zduńskiej Woli. Dodatkowo planujemy jeszcze dwadzieścia towarzyszących wydarzeń, np. rycerskie pikniki w Wieluniu i Łęczycy, sportowe zmagania w Sieradzu i spotkania, m.in. w Kutnie, Łasku, Bełchatowie, Ozorkowie, Zgierzu czy Sulmierzycach. Nie zabraknie na nich zabawy dla całych rodzin i fascynujących podróży do świata innowacji, takich jak tajemnicze holoboxy czy mappingi.

 

Warto już teraz zaplanować sobie rodzinny wypad na Dni Otwarte Funduszy Europejskich! Śledźcie portale dniotwarte.eu, rpo.lodzkie.pl oraz strony internetowe Waszych miejscowości, by nie przegapić najciekawszych imprez.

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7
  • instagram

 

 

rpo8

 
Top