Otwarcie Zalewu w Skierniewicach

Data publikacji: 24.08.2018 r.

skierniewice-1

Otwarcie Zalewu w Skierniewicach

Coś się kończy, coś się zaczyna - tak można określić otwarcie Zalewu Zadębie w Skierniewicach w ostatni weekend wakacji. W sobotę 1 września świętować będziemy jego wielką inaugurację. Zalew przeszedł gruntowną modernizację i zyskał nowy blask, który rozjaśniać dodatkowo będą gwiazdy muzyki rozrywkowej: Kate Ryan, Sumptuastic oraz Bayer Full.

1 września
2018

sobota

Skierniewice
Zalew Zadębie

Plaża przy ul. Konwaliowej

 

Skierniewicki zalew

Zalew Zadębie stał się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicy. Położony zaledwie 1 km od centrum Skierniewic przyciąga już nie tylko rowerzystów, spacerowiczów i wędkarzy. Nad zalewem powstał wyciąg do nart wodnych, nowa plaża, ścieżka rowerowa oraz trzy zjeżdżalnie. Koszt inwestycji to blisko 10 mln złotych.

 

Wielkie otwarcie

Oficjalne otwarcie skierniewickiego zalewu nastąpi w sobotę 1 września. Spragnionych atrakcji zapraszamy od godziny 15:00. Plaża przy ul. Konwaliowej stanie się wielkim centrum zabawy dla dzieci i dorosłych. Będzie można zaszaleć na zwariowanych rowerach, odwiedzić kącik fantasy, wziąć udział w grach i konkursach z nagrodami. Park rozrywki zapełni się też występami wokalnymi, na scenie zaśpiewają dla nas Energiczne Akordy. Oprócz beztroskiej zabawy, będzie można wziąć udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy, obejrzeć pokazy fintess z INVERNO oraz Pole Dance. To nie koniec, bo na placu podziwiać będzie można zabytkowe auta i motocykle.

 

Muzyczny program imprezy

Na wielkim otwarciu nie może zabraknąć wielkich gwiazd. Imprezę rozpocznie zespół muzyki disco-polo Bayer Full, którego przedstawiać nie trzeba. Występ autora piosenki „Wszyscy Polacy” rozpocznie się już o godzinie 16:30 i z pewnością wprowadzi publiczność w dobry nastrój. O 18:00 na scenie pojawi się zespół Sumptuastic – grający muzykę z pogranicza  pop-rock z wpływami dance. Podczas koncertu nie zabraknie największych hitów tj. „Kołysanka” czy „Za jeden Uśmiech”.

Po takiej muzycznej rozgrzewce na publiczność czeka występ Kate Ryan. Belgijska gwiazda muzyki pop i dance zaśpiewa znany wszystkim cover – „Voyage, Voyage” oraz swoje autorskie przeboje, z których najczęściej śpiewanym przez Polaków jest kawałek „Ella Elle La”. Po koncercie Kate Ryan, muzyczna strefa zamieni się w disco.

 

Skierniewice zapraszają

Zalew Zadębie w Skierniewicach to ciekawa propozycja na ostatni weekend wakacji. Ci, którzy nie zdążyli zaszaleć na koncertach w te wakacje, mają wciąż ku temu okazję. Rozrywkowy klimat gwarantowany! Szczegółowy program imprezy można znaleźć tutaj https://bit.ly/2w8T9dR.

 

 

 

Zainteresował Cię ten wpis? Podziel się wiadomościami:
  • rpo5
  • rpo6
  • rpo7

 

 

rpo8

 

 
Top